Begrijpen wat je misschien nodig hebt, maar zelf nog niet weet

Wie wij zijn

Wij zijn een onafhankelijke adviseur die helpt bij het vinden van de juiste oplossingen in belangrijke, en soms complexe, situaties door een frisse blik te combineren met expertise en jarenlange ervaring. AXECO heeft ruime ervaring met transacties voor zowel beursgenoteerde als private ondernemingen. Onze relatiegerichte manier van werken met onze klanten betekent dat onze focus en expertise verder reikt dan traditionele corporate finance adviesdiensten. We streven ernaar om niet alleen waarde toe te voegen aan onze klanten in transactiesituaties, maar ook in tijden waarin zij zich richten op het managen van hun ondernemingen.

Onze manier van werken

Vrij

In ons denken en doen

Volhardend

Succes vereist toewijding

Persoonlijk

Benaderbaar en behulpzaam

Samen

Als één team met onze klanten

Partners



Arjan Vos
Partner

+ 31 6 12 968 027
arjan.vos@axeco.nl



Bart Buijs
Partner

+31 6 30 363 407
bart.buijs@axeco-participaties.nl



Harro Wateler
Partner

+ 31 6 46 710 221
harro.wateler@axeco.nl



Jan Deurhof
Partner

+ 31 6 50 693 458
jan.deurhof@axeco.nl



John Hak
Partner

+31 6 51 824 275
john.hak@axeco.nl



Maurits Duynstee
Partner

+31 6 21 278 894
maurits.duynstee@axeco.nl



Tim Boer
Partner

+31 (0)6 3088 8547
tim.boer@axeco.nl


Team



Maarten Fuchs
Analyst

+31 (0)6 3424 2593
maarten.fuchs@axeco.nl



Wouter Knoll
Vice President

+31 6 51 994 519
wouter.knoll@axeco.nl



Wouter Kroneman
Analyst

+31 6 5552 6381
wouter.kroneman@axeco.nl



Rogier van Rooij
Analyst

+31 6 1564 4946
rogier.vanrooij@axeco.nl



Danique Osinga
Analyst

+31 (0) 6 3403 9477
danique.osinga@axeco.nl



Ingeborg van Ouwerkerk
General Manager

+31 6 24 365 285
ingeborg.vanouwerkerk@axeco.nl



Joris Blokland
Vice President

+31 6 22 547 072
joris.blokland@axeco.nl



Steven Hendriks
Director

+ 31 6 30 721 746
steven.hendriks@axeco.nl



Yasmine Lurvink
Analyst

+31 6 5311 6487
yasmine.lurvink@axeco.nl



Willem Koek
Director

+31 (0)6 57887131
willem.koek@axeco.nl



Hidde van Lent
Associate

+31 6 23 422 666
hidde.vanlent@axeco.nl



Irfan Sabotic
Investment Director

+31 6 41 661 621
irfan.sabotic@axeco-participaties.nl



Nils Dupre
Director

+ 31 6 28 261 800
nils.dupre@axeco.nl



Hidde Groot
Director

+ 31 6 12 827 736
hidde.groot@axeco.nl



Haidy Fitz –Jim
Office Manager

+31 20 235 7000
haidy.fitz-jim@axeco.nl



Sheda Delfan
Associate

+31 6 38 004 458
sheda.delfan@axeco.nl



Joeri ten Kate
Vice President

+ 31 6 27 179 119
joeri.tenkate@axeco.nl



Ewout Bosch
Director

+31 6 16 660 008
ewout.bosch@axeco.nl



Tom Lamers
Investment Associate

+31 6 48 21 11 88
tom.lamers@axeco-participaties.nl



Bente Koeleman
Analyst

+31 (0)6 81 26 81 49
bente.koeleman@axeco.nl



Frank Vennik
Investment Analyst

+ 31 6 29 44 17 93
frank.vennik@axeco-participaties.nl



Max Jaski
Associate

+ 31 6 57 536 171
max.jaski@axeco.nl



Alexandra Kaars Sijpesteijn
Associate

+ 31 6 82 568 775
alexandra.kaars@axeco.nl



Daan de Jong
Analyst

+31 (0)6 29 42 03 94
daan.dejong@axeco.nl



Floor Vrijenhoek
Investment Manager

+31 6 23 986 759
floor.vrijenhoek@axeco-participaties.nl



Michiel van der Meij
Investment Director

+31 6 25 071 632
michiel.vandermeij@axeco-participaties.nl



Rob Speek
Managing Director

+31 6 23 976 024
rob.speek@axeco.nl



Merijn van Niekerk
Analyst

+31 6 5012 3774
merijn.vanniekerk@axeco.nl