Begrijpen wat je misschien nodig hebt, maar zelf nog niet weet

Wie wij zijn

AXECO is opgericht in 2015 met de visie om een toonaangevend, gespecialiseerd corporate finance adviesbedrijf te worden, gericht op complexe en strategische zaken. Onze diensten bestaan uit fusies & overnames (M&A), financiering- (equity en debt) en strategisch advies, met een sterke focus op het langetermijnbelang van onze klant. Vandaag de dag is AXECO een van de vooraanstaande, onafhankelijke corporate finance boetieks in Nederland. In 2020 is een aparte investeringstak opgericht genaamd AXECO Participaties.

Onze manier van werken

Vrij

In ons denken en doen

Wij zijn volledig onafhankelijk. Wij zijn gefocust, gecommitteerd en flexibel. Wij passen onze uitgebreide kennis en expertise toe, maar houden een open geest, aangezien iedere situatie uniek is

Volhardend

Succes toewijding vereist

Wij zijn toegewijd, maken zaken niet ingewikkeld, maar streven ernaar om overzicht en eenvoud te behouden.

 

We staan niet stil bij problemen, maar werken aan het vinden van oplossingen.

Persoonlijk

Benaderbaar en behulpzaam

Wij hanteren een analytische aanpak, maar begrijpen ook het persoonlijke verhaal achter de cijfers. Iedere situatie is uniek en vereist daarom ook een op maat gemaakte oplossing

Samen

Als 1 team met onze klanten

Wij werken niet alleen voor onze klanten, maar samen met onze klanten om een partnerschap voor de lange termijn te bevorderen. Door diepgaand begrip en vertrouwen kunnen wij consequent onze toegevoegde waarde bij elke stap maximaliseren

Partners



Arjan Vos
Partner

+ 31 6 12 968 027
arjan.vos@axeco.nl



Hans de Haan
Partner

+ 31 6 13 535 664
hans.de.haan@axeco.nl



Harro Wateler
Partner

+ 31 6 46 710 221
harro.wateler@axeco.nl



Jan Deurhof
Partner

+ 31 6 50 693 458
jan.deurhof@axeco.nl



John Hak
Partner

+31 6 51 824 275
john.hak@axeco.nl



Maurits Duynstee
Partner

+31 6 82 568 775
maurits.duynstee@axeco.nl


Team



Alexandra Kaars Sijpesteijn
Associate

+ 31 6 82 568 775
alexandra.kaars@axeco.nl



Bart Buijs
Managing Director

+31 6 30 363 407
bart.buijs@axeco-participaties.nl



Ewout Bosch
Vice President

+31 6 16 660 008
ewout.bosch@axeco.nl



Floor Vrijenhoek
Associate

+31 6 23 986 759
floor.vrijenhoek@axeco.nl



Floris Vossestein
Director

+ 31 6 23 935 298
floris.vossestein@axeco.nl



Haidy Fitz –Jim
Office Manager

+31 20 235 7000
haidy.fitz-jim@axeco.nl



Hidde Groot
Vice President

+ 31 6 12 827 736
hidde.groot@axeco.nl



Hidde van Lent
Analyst

+31 6 23 422 666
hidde.vanlent@axeco.nl



Ingeborg van Ouwerkerk
General Manager

+31 6 24 365 285
ingeborg.vanouwerkerk@axeco.nl



Irfan Sabotic
Investment Manager

+31 6 41 661 621
irfan.sabotic@axeco-participaties.nl



Joeri ten Kate
Associate

+ 31 6 27 179 119
joeri.tenkate@axeco.nl



Joris Blokland
Associate

+31 6 22 547 072
joris.blokland@axeco.nl



Max Jaski
Analyst

+ 31 6 57 536 171
max.jaski@axeco.nl



Michiel van der Meij
Investment Director

+31 6 25 071 632
michiel.vandermeij@axeco-participaties.nl



Nils Dupre
Director

+ 31 6 28 261 800
nils.dupre@axeco.nl



Rob Speek
Director

+31 6 23 976 024
rob.speek@axeco.nl



Sheda Delfan
Analyst

+31 6 38 004 458
sheda.delfan@axeco.nl



Steven Hendriks
Vice President

+ 31 6 30 721 746
steven.hendriks@axeco.nl



Tom Lamers
Investment Analyst

+31 6 48 21 11 88
tom.lamers@axeco-participaties.nl



Wouter Knoll
Associate

+31 6 51 994 519
wouter.knoll@axeco.nl